Zveřejněno dne Neuvedeno
Prázdninové dvojčíslo KULTu již vyšlo
V letošním prázdninovém dvojčísle časopisu KULT vám přinášíme podrobný přehled letních festivalů, které se konají v Brně i mimo něj, podíváme se pod pokličku prázdninových filmových premiér a nahlédneme do množství výstavních prostorů, které na „okurkový“ čas připravily skutečné perličky.

Řadu informací o literárním festivalu Měsíc autorského čtení vám přinášíme v rozhovoru s jedním z organizátorů – s Petrem Minaříkem.
Třetí srpnový týden se v Brně každoročně nese ve znamení jednoho z nejvýznamnějších festivalů svého druhu - Mezinárodního kytarového festivalu, kterého se účastní na 150 kytaristů ze 16 zemí. Po loňském úspěchu se do Brna vrací Rafael Cortéz s Nocí flamenca na Špilberku.
Přiblížíme vám letošní ročník Mezinárodního hudebního festivalu Petra Dvorského, který se tradičně koná v Jaroměřicích nad Rokytnou.
Poslední prázdninový týden se ponese v duchu filmového festivalu Filmový týden 2003, který se bude konat počtvrté v brněnském kině Art. Čtyři programové bloky přinesou na třicet zajímavých filmových děl. /text: lek/


 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+