Zveřejněno dne Neuvedeno
Červnové číslo časopisu KULT 06/03 již vyšlo!
Herec Jan Budař je v současné době ve stavu hledání vlastního já. Bude i nadále divadelním hercem, nebo se bude věnovat pouze scénické hudbě a filmu? Jeho odpovědí je film Nuda v Brně, ke kterému stvořil hudební koláž, a s režisérem Vladimírem Morávkem se spolupodílel na scénáři. A dotřetice – hraje v něm hlavní roli.

Jedním z významných lákadel letošního 5. mezinárodního veletrhu osobních automobilů Autosalon Brno 2003, který se koná ve dnech 7. až 12. června, bude tématická výstava Jak se rodí automobil. Vše o ní a ostatních zajímavých akcích na Veletrhu se dozvíte v červnovém čísle.
Filmová recenze se tentokrát zaobírá příchodem fascinujícího příběhu mexické malířky Fridy Kahlo do kin. Snímek režisérky Julie Taymor byl šestkrát nominován na Oscara, kterého si nakonec odnesly kategorie hudba a masky.
Do divadla jsme se tentokrát vypravili na dvě dětská představení – na Gulliverovy cesty do divadla Polárka a na Rychlé šípy do Loutkového divadla Radost.
Kromě řady tipů na zajímavé kulturní akce najdete v červnovém KULTu také knižní recenze, recenze na hudební nosiče a přehled červnových filmových premiér. Připravili jsme pro vás také 2 soutěže – o předplatné našeho časopisu a o volňáska na let balónem. /text: kos/


 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+