Zveřejněno dne Neuvedeno
Vyšel květnový KULT 05/03
V květnovém Kultu se dočtete, co upřednostňuje v baletu sólistka ND Brno Hana Litterová. Výraznou postavu českého baletu mnoho diváků zaznamenalo v posledních letech nejen v souvislosti s nominacemi na Cenu Thálie, kterou si letos Hana odnesla domů. Náš rozhovor se točil hlavně kolem nové role Gamzatti, kterou Hana Litterová nastudovala v české premiéře Bajadéry.

Na tenkém ledě se ocitlo Divadlo v 7 a půl. Pády, nezměrná trpělivost a nezlomná vůle sedmiletého brněnského divadla jsou až k neuvěření.
Nový film režiséra Hřebejka byl až nezdravě sledovanou a diskutovanou událostí. Zklamalo či předčilo Pupendo naše očekávání?
I v květnu v Kultu najdete na obvyklých místech řadu zajímavých tipů, aktualit a recenzí. A samozřejmě přehled ve dvojitém balení kudy a kam Brnem za kulturou.


 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+