Divadla

Zveřejněno dne 30. 8. 2021
HaDivadlo děkuje zdravotníkům a pomáhajícím
Profesionálům i dobrovolníkům zdravotnických a pečovatelských profesí věnuje HaDivadlo v září sérii tří představení. Edicí pojmenovanou HaDivadlo děkuje! chce brněnská scéna vzdát hold všem, kteří se podíleli na pomoci společnosti v průběhu pandemie. Profesionálové a dobrovolníci z oblasti zdravotnictví a sociálních služeb mají na tato představení nárok na vstupenky za zvýhodněnou cenu.HaDivadlo přivedla k zorganizování speciálního cyklu především potřeba kolektivní reflexe předchozí pandemické zkušenosti. „Myslíme si, že to, co jsme v minulých měsících zažili, je ještě potřeba postupně vstřebat, vzít si ponaučení pro příští krizové situace. A zejména chceme poděkovat všem profesionálům i dobrovolníkům z řad zdravotnictví, sociálních služeb a dalších pomáhajících oborů. V HaDivadle rádi vytvoříme místo takového setkání a společného sdílení,“ objasňuje intendantka Anna Stránská, s jakou myšlenkou speciální sérii v HaDivadle připravovali. Cyklus vybraných představení HaDivadlo děkuje! navíc pojí téma „návštěvy-setkání“, které bylo celé společnosti vlivem covidové krize odpíráno.

HaDivadlo v průběhu tří zářijových večerů odehraje postupně inscenace Naši – Studie rozhovoru o klimatické krizi (10. září), Vernisáž (14. září) a Strýček Váňa (16. září). Všem zájemcům z „první linie“ HaDivadlo nabízí zvýhodněné vstupné 100 Kč s možností navštívit jedno i více představení. Vstupenky je možné si zarezervovat prostřednictvím e-mailu, telefonicky či je zakoupit přímo na pokladně HaDivadla v Alfa pasáži.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Václav Štech
Ohnivá země Václava Štecha
Národní divadlo Brno
Inspektor pojišťovací společnosti Pazdera se rodinnému kruhu svěří s nápadem kolonizovat Bosnu. Díky tomu se prý do Čech „pohrne zlato“. Svůj návrh poslal vládě do Vídně, ale stále nedostal odpověď. Proto hodlá celou věc popohnat tím, že bude kandidovat jako poslanec za Ohnivou zemi, což je problematický volební okrsek v sousedství, jehož hlavou je vzdálený příbuzný.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+