Hudba

Zveřejněno dne 19. 8. 2021
Sono se stěhuje na Mendlovo náměstí
K létu neodmyslitelně patří venkovní koncerty, které letos trochu suplují tradiční festivaly a kompenzují covidem poznamenanou sezónu. Klub Sono proto sbalil svou audio-vizuální aparaturu a otevírá letní scénu v prostředí Augustiniánských zahrad na Mendlově náměstí v Brně. Od čtvrtka 19. srpna v krásném prostředí zahrají například Iné Kafe, Calin, Stein27, Indigo nebo Ben Cristovao.Poměrně dlouho jsme hledali pro naši letní scénu neokoukaný prostor. Augustiniánské zahrady nabízejí docela intimní prostředí se snadnou dostupností z Mendlova náměstí přímo v centru města. Je to unikátní šance oživit jedinečný kousek Brna, který byl dosud trochu ukrytý před veřejností, představuje dějiště čtyřdenního programu Adam Pitrocha.

Na pódiu se představí slovenská punková legenda Iné Kafe, v pátek se diváci mohou těšit na sestavu Rychlých kluků - tedy Calin, Stein27, Indigo, Kojo a další –, sobotní večer má na starosti Ben Cristovao a v neděli zahrají IMT Smile.

Speciální část programu tvoří nedělní odpoledne s názvem Den bez hranic. Program pro rodiny s dětmi boří hranice ve společnosti a propojuje handicapovanou a většinovou společnost prostřednictvím různých her a divadelních vystoupení. V programu najdete divadlo Facka, divadlo Aldente, Proty boty, kapelu Tranzan nebo paravoltižní vystoupení. O hry se pak postarají Skauti a Centrum Kociánka.

Vstupenky na všechny dny jsou k dispozici v síti GoOut. Návštěvníci musejí splňovat podmínky pro návštěvu venkovní kulturní akce, tedy maximálně 72 hodin starý negativní test, očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci. Na místě bude k dispozici i testovací tým, u kterého lze provést test hrazený ze zdravotního pojištění.

Součástí letní scény bude i chill-out zóna, food truck, barová zóna a další.

V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do klubu Sono.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+