Hudba

Zveřejněno dne 17. 8. 2021
NáDvoření s AG Flek – Benefiční koncert Slezské diakonie Brno
Pomáhejte a bavte se se Slezskou diakonií v Brně! Benefiční koncert legendární kapely AG Flek na podporu sociálních služeb pro rodiny dětí s hendikepem a dětí předčasně narozených.Slezská diakonie Úsek Brno pořádá v neděli 22. srpna od 18.00 na brněnském nádvoří Staré radnice benefiční koncert hudební skupiny AG Flek. Výtěžek z akce půjde na podporu odborných doplňkových služeb Slezské diakonie Brno pro rodiny s dětmi s postižením a rodiny s dětmi předčasně narozenými v Jihomoravském kraji (snoezelen, ergoterapie, krizová intervence a psychologické poradenství ad.). Už od 16.00 bude pro široké publikum připraven bohatý doprovodný program, během něhož mohou návštěvníci přispět na uvedené služby finančními dary a nákupem občerstvení. Vstupenky na akci jsou k zakoupení v předprodeji TIC Brno a v jeho kamenných prodejnách, případně v den konání akce od 16.00 přímo na místě. Více informací na Facebooku a Instagramu Slezské diakonie Úsek Brno a na www.sdbrno.cz, o kapele www.agflek.cz

Program odpoledne je složen z výstavy fotografií odborných doplňkových služeb Slezské diakonie Brno pro rodiny s dětmi s hendikepem, z vystoupení talentovaného hudebníka Petra Wohlgemutha a z tomboly obsahující dary firemních partnerů Slezské diakonie (Sonnentor, Rebelbean, Svojtka ad.). Po celou dobu konání akce bude probíhat prodej občerstvení – káva z pražírny Rebelbean, cupcakeky z Cupcakekárny na Svoboďáku, limonády a pivo z Pivovaru Richard, bylinkové sirupy z Bezinky ad. Uvedené služby Slezské diakonie Brno pro potřebné rodiny je možno podpořit také příspěvkem do on-line sbírky.

Vstupenky na benefiční koncert Slezské diakonie Brno a skupiny AG Flek zakoupíte v předprodeji za 300 Kč, na místě za 350 Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Akce se uskuteční za každého počasí.

NáDvoření s AG Flek
Nádvoří Staré radnice, Brno střed
22. 8. 2021 od 16.00 doprovodný program, od 18.00 hlavní koncert (cca do 20.00)
Cena vstupenek: předprodej 300 Kč, na místě 350 Kč. Děti do 15 let zdarma

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+