Divadla

Zveřejněno dne 8. 9. 2021
V Městském divadle Brno vás oslní Pretty Woman
Prostitutka Vivian potká podnikatele Edwarda a je z toho láska jako trám. Tato jediná věta stačí, abyste uhádli, že řeč je o světoznámé love story Pretty Woman. Také v její muzikálové verzi se můžete těšit na všechny oblíbené filmové hlášky a scény, a kromě toho i na strhující poprockovou muziku! Nechte se znovu okouzlit příběhem této populární pohádky pro dospělé, který vás dojme i pobaví!Pohledná, milá a chytrá dívka z chudých poměrů se setká s bohatým, okouzlujícím, ale trošku snobským mužem. I když je dělí propastné společenské rozdíly, zamilují se do sebe a jeden druhého změní. Tentokrát se nejedná o pohádku o Popelce, ale jde o příběh, který je stejně oblíbený a všeobecně známý. Stačí snad jen dodat, že hlavní postavy této romantické love story se jmenují Vivian a Edward, ona je prostitutka a on byznysmen, a každému se vybaví film z roku 1990, ve kterém zazářili Julia Roberts a Richard Gere. 

V roce 2014 se autor filmového scénáře J. F. Lawton rozhodl spolu s režisérem Garrym Marshallem upravit oblíbený příběh pro jeviště. Ačkoliv Marshall během příprav zemřel, producenti v práci pokračovali s přesvědčením, že by si to tak Garry přál. Aby mohl vzniknout titul pro hudební divadlo, oslovili Bryana Adamse a Jima Vallanceho k napsání hudby a písní, které byly do příběhu přidány. Je fantastické, že čerstvý muzikálový trhák v české premiéře může v režii Stanislava Moši nabídnout divákům i Hudební scéna Městského divadla Brno! Jako Vivian zazáří Hana Holišová nebo Svetlana Janotová a jako Edward Petr Gazdík nebo Petr Štěpán. Vstupenky jsou již v prodeji na pokladnách v Lidické ulici 16 či online na www.mdb.cz.

Pretty Woman
Hudební scéna Městského divadla Brno
10.–30. září 2021

PR
Článek otištěn v Kult 09/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+