Time out

Zveřejněno dne 1. 8. 2021
Den koček s Kryšpínem – bazárek, výstava, přednášky s besedou
Oslavte Mezinárodní den koček nákupem na dobročičinném bazárku! Podpoříte tím devět ověřených soukromých jihomoravských kočičích útulků, které pomáhají stovkám koček bez domova. Bazárek se spolu s výstavou grafických fotokoláží koček a přednáškami na kočičí téma uskuteční v Brně na Staré radnici v neděli 8. srpna 2021. Přijďte si koupit a zažít něco hezkého a pomoct kočkám, které to nemají v životě lehké.Mezinárodní den koček s datem 8. srpna je v kalendáři od roku 2002. Charitativní kočičí spolek Kryšpín se v tento den rozhodl v Brně uspořádat akci pro devět útulků z jižní Moravy, které pečují o bezmála 700 koček bez domova. Nákupem na bazárku je podpoříte a sobě pořídíte něco hezkého za sympatické ceny. Pokocháte se také krásnou výstavou koláží Kateřiny Dubovcové a poslechnete si cenné zkušenosti Alžběty Blaškové, které v útulku prošlo rukama více než 1000 koček. Vše bude korunováno krásnými prostorami Staré radnice a centra města plného památek a kaváren, zkrátka ideální program na srpnovou neděli! A pozor – koupíte-li si něco u každého útulku, odměníme vás vstupem zdarma na radniční věž!

Charitativní kočičí spolek Kryšpín vznikl v Brně v době covidové, aby udělal svět o chlup lepším. O kočičí chlup! Prostřednictvím osobně ověřených útulků pomáhá stovkám koček v nouzi a vy můžete pomáhat s ním. Stačí jen poslat jakoukoli částku na transparentní účet veřejné sbírky číslo 2501927911/2010, nebo rovnou zadat trvalý příkaz a přidat se tak k těm, kteří svou stokorunou měsíčně už teď pomáhají sehnat pro kočky bez domova milion ročně! 

Den koček s Kryšpínem a bazárkem
Brno – Stará radnice 
8. srpna 2021, 10.00–19.00

PR
Článek otištěn v Kult 07/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+