Time out

Zveřejněno dne 31. 8. 2021
Špilberk žije! A letos ožije pověstmi!
Hrad Špilberk se letos na dva dny stane místem, v němž ožijí známé i méně známé brněnské pověsti. Malí i velcí mají tak šanci zažít dobrodružství a dozvědět se o Brně možná i to, co ještě nevěděli.Kde se vzal brněnský drak? Jak to bylo se zazděným radním? Proč je věžička Staré radnice křivá? A zvonění na Petrově popletené?

Do světa pověstí se můžete na Špilberku vydat 11. a 12. září 2021.

Velkolepá originální akce „Špilberk žije“ se letos koná už podeváté. Díky ní si můžete prohlédnout všechny hradní prostory a zákoutí a při celohradní hře si užít spoustu zábavy a dobrodružství s hádankami, soutěžními úkoly, pohádkami a dalšími atrakcemi. Hradem vás provede řada postav v historických kostýmech, a protože Špilberk byl a je pevností nedobytnou, nebudou chybět ani vojáci a jejich ležení. 

Těšte se a přijďte, protože letos Špilberk žije pověstmi!

Špilberk žije pověstmi!
Muzeum města Brna
11. a 12. září 2021
Foto: Michaela Budíková, MuMB

PR
Článek otištěn v Kult 07/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+