Divadla

Zveřejněno dne 17. 2. 2021
Těšte se už teď na léto s Městským divadlem Brno
Biskupský dvůr Moravského zemského muzea ožívá každé léto divadelními příběhy z dílny Městského divadla Brno, jež je i letos připraveno rozehrát krásné příběhy.Letní produkce inscenací MdB je naplánována od 29. května do 11. července 2021, vždy od 20.30 ve venkovních prostorách, za každého počasí.

Pod Petrov se vrátí legendární český muzikál Noc na Karlštejně, Molièrova komedie Lakomec s Boleslavem Polívkou či hudební komedie Tři mušketýři.

Nebude chybět muzikálová pohádka O statečném kováři s hudbou Petra Ulrycha a v plenéru se líbí i romantické komedii Zamilovaný Shakespeare.

Jako novinku MdB ve světové premiéře uvede autorský detektivní příběh Napoleon aneb Alchymie štěstí, kde s Brnem spojí nejen slavného vojevůdce, ale i Winstona Churchilla.

Vstupenky koupíte online na www.mdb.cz či přes pokladnu MdB (533 316 360, predprodej@mdb.cz).

PR
Článek otištěn v Kult 02/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Bram Stoker
Dracula – limitovaná edice
Argo
Klasický román Brama Stokera dráždí k nejrůznějším adaptacím už přes sto dvacet let. Vábení neodolal ani vynikající francouzský kreslíř Georges Bess, kterého český čtenář zná z komiksu Bílý láma, k němuž psal scénář Alejandro Jodorowsky. S tímto scenáristou Bess spolupracoval i na jiných dílech a k dalším si psal scénář sám. Dracula je přesně tím důvodem, proč se zdálo, že se na několik let odmlčel – a stačí se podívat na úžasně secesně členitou, ornamentální kresbu jeho adaptace, aby člověk pochopil, proč se tak stalo.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+