Time out

Zveřejněno dne 14. 11. 2020
Lužánky Live – Online zábava pro rodiny s dětmi
Hledáte tipy, jak trávit volný čas s rodinou doma a na procházkách? Cvičení, tvoření, recepty, pracovní listy, hry a výzvy najdete na live.luzanky.cz.Světýlka ve Wilsonově lese se změnily v trasu, kterou si mohou projít rodiny s dětmi celý listopad. Putování s lampiony tentokrát jen v rodinném kruhu. Trasa s úkoly pro děti od 2 let, která je vhodná i pro kočárky, začíná v ulici Krondlova a měří zhruba jeden kilometr. Zájemci si trasu mohou projít kdykoli do 30. listopadu. Tvůrci také vyhlásili soutěž o nejlepší obrázek z putování. Výtvory posílejte na adresu Plovdivská 8, Brno. 

Více na webových stránkách: www.luzanky.cz/Akce/63423/Svetylka-s-baterkou
 
15. 11. 18.00–19.00 Světlo naděje pro Bohunice 
Zavěste společně s námi v okně lampion (nejlépe červený) jako symbol sounáležitosti se zdravotníky, ať jim poděkujeme a vynahradíme si lampionový průvod. Pořadatelé z lužáneckého pracoviště Lány se těší na fotky vašich světýlek, které posílejte na lany@luzanky.cz. A přesně v 19.00 se nezapomeňte podívat směrem k bohunické nemocnici, chystá se pro vás překvapení. Děkujeme, že se zapojíte a společně tak rozzáříme nejen dětská kukadla!

Více na webových stránkách: www.luzanky.cz/Akce/63344/Lampionovy-pruvod

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Blake Crouch
Zhroucený čas
Laser
Realita je rozvrácená. Zprvu se to tvářilo jako nemoc. Epidemie, která se šíří neznámými prostředky, a jež dohání své oběti k šílenství vzpomínkami na život, který nikdy nežili. Ale za běsněním, které obchází svět, však nestojí žádný patogenem. Je to jen první šoková vlna, uvolněná ohromujícím objevem – to, co je v ohrožení, nejsou naše mysli, ale samotná struktura času.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+