Time out

Zveřejněno dne 4. 10. 2020
Dobrovolnictví nanečisto
Obstojíte v gerontoobleku, který vám přidá i třicet let? Zvládnete se nalíčit poslepu? Je těžké obsluhovat plošinu pro vozíčkáře? Jsou zákazníci nadačního obchůdku stejní jako zákazníci v supermarketu? Dozvíte se na Dnech dobrovolnictví 15. – 16. října, které si připravilo Regionální dobrovolnické centrum Jihomoravského kraje spolu s dvacítkou neziskových organizací z Brna a okolí.Přijďte otestovat neziskové organizace a staňte se na chvíli dobrovolníkem. Můžete si vybrat aktivitu přímo na míru. Kromě gerontoobleku si vyzkoušíte simulaci kulturního šoku nebo deprese. Navštívíte workshop Setkání se smrtí, ruku k dílu přiložíte v nadačním i fair trade obchůdku a na chráněném území.

V průběhu obou dnů představí Regionální dobrovolnické centrum možnosti dobrovolnictví u nás i v zahraničí a zájemcům poradí, jak si vybrat vhodnou organizaci. Nerozhodným k výběru pomůže také závěrečný večer s jarmarkem neziskových organizací, koncerty a výstavou. Navštivte dnydobrovolnictvi.cz nebo Facebook @Dobrovolnickecentrum67.

Dny dobrovolnictví 2020
Regionální dobrovolnické centrum Jihomoravského kraje, Bratislavská 210/26 v Brně
15. – 16. Října 2020
www.dnydobrovolnictvi.cz


Redakce
Článek otištěn v Kult 10/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Leopold Králík
Milovníci sportu aneb Smrt darebáka
Carpe Diem
Kniha Milovníci sportu aneb Smrt darebáka je první ze série detektivních příběhů se společným názvem Milovníci ze školského prostředí, které spojuje postava vyšetřovatele Dana Švédy. Tento hlavní hrdina připomíná s trochou nadsázky kultovní postavu detektiva Phila Marlowa z románů Raymonda Chandlera.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+