Time out

Zveřejněno dne 4. 10. 2020
Dobrovolnictví nanečisto
Obstojíte v gerontoobleku, který vám přidá i třicet let? Zvládnete se nalíčit poslepu? Je těžké obsluhovat plošinu pro vozíčkáře? Jsou zákazníci nadačního obchůdku stejní jako zákazníci v supermarketu? Dozvíte se na Dnech dobrovolnictví 15. – 16. října, které si připravilo Regionální dobrovolnické centrum Jihomoravského kraje spolu s dvacítkou neziskových organizací z Brna a okolí.Přijďte otestovat neziskové organizace a staňte se na chvíli dobrovolníkem. Můžete si vybrat aktivitu přímo na míru. Kromě gerontoobleku si vyzkoušíte simulaci kulturního šoku nebo deprese. Navštívíte workshop Setkání se smrtí, ruku k dílu přiložíte v nadačním i fair trade obchůdku a na chráněném území.

V průběhu obou dnů představí Regionální dobrovolnické centrum možnosti dobrovolnictví u nás i v zahraničí a zájemcům poradí, jak si vybrat vhodnou organizaci. Nerozhodným k výběru pomůže také závěrečný večer s jarmarkem neziskových organizací, koncerty a výstavou. Navštivte dnydobrovolnictvi.cz nebo Facebook @Dobrovolnickecentrum67.

Dny dobrovolnictví 2020
Regionální dobrovolnické centrum Jihomoravského kraje, Bratislavská 210/26 v Brně
15. – 16. Října 2020
www.dnydobrovolnictvi.cz


Redakce
Článek otištěn v Kult 10/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Marek Eben
Myšlenky za volantem
Brána
Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne. A byl bych vlastně rád, kdyby v té knížce zbylo jen to, co se mi líbí, abych nemusel otravně listovat a přeskakovat to, co se mi nelíbí. Ale nikdy jsem neměl to srdce z knížky něco vytrhnout, připadá mi to barbarské. A proto je tato knížka ve formě kroužkového bloku, protože z bloku člověk vytrhne list jako nic a nemusí se trápit. Pokud někomu po přečtení zbudou jen desky, velice se omlouvám.“
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+