Time out

Zveřejněno dne 15. 5. 2020
Letní tábory na poslední chvíli
Po dlouhých dnech doma bude v Brně léto jak se patří! Umělecké, sportovní, technické, plné výzev, výletů a zážitků. Ještě jste děti nepřihlásili na letní tábor? Ve Středisku volného času Lužánky si stále můžete vybrat z desítek příměstských a pobytových táborů. Neváhejte, volná místa mizí rychle! Těšte se také na kurzy pro dospělé a pro seniory. Více na luzanky.cz.Od 1. června Přihlašování do kroužků 2020/2021 
Kutilem, záchranářem nebo módní návrhářkou? Ve SVČ Lužánky je možné všechno. Kroužky pro děti, dospělé i seniory nabízí na deseti místech v Brně a okolí. Přihlásit se můžete od 1. června na luzanky.cz.

1. 5. – 31. října Lanové centrum PROUD v Brně na Lesné zahájilo sezónu
Zážitek 10 metrů nad zemí, okruh sebejištění, skok na hrazdu, lanovka nebo adrenalinová houpačka. Zábavu s partou kamarádů nebo rodinou si užijete v Lanáči na Lesné! Otevřeno ve všední dny i o víkendu, dokonce bez předchozí rezervace. Více na www.lanovecentrum.cz.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Rob Grant, Doug Naylor
Červený trpaslík - Omnibus
Argo
Rob Grant a Doug Naylor, britští autoři kultovního humoristického sci-fi díla, zfilmovaného jako mnohadílný sitcom televizní BBC a v této podobě notoricky známého i u nás, nám představují své hrdiny, neohroženě se řítící vesmírem: Listera, posledního žijícího člověka, Rimmera, hologram, jenž kdysi býval člověkem a ponechal si všechny jeho odpudivé vlastnosti, Hollyho, senilní palubní počítač s IQ 6000, Krytona, popleteného mechanoida, a Kocoura, marnivého mutanta vyvinutého z kočky domácí. V jedné jediné knize nyní vycházejí všechny čtyři romány plné dobrodružství té nejztřeštěnější vesmírné posádky, jakou si jen dokážete představit.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+