MEDIA HILL

Zveřejněno dne 30. 11. 2019
Prosincový Kult s Radůzou
Předvánoční atmosféra zaplavila ulice a je vidět na každém kroku. Pokud zůstáváte imunní vůči tlaku na to, co všechno byste měli do Vánoc stihnout, a dokážete si stále utrhnout trochu volna, inspirujte se pro jeho nejvhodnější využití v našem magazínu.


Jako obvykle vám přinášíme tipy jak na dobrou četbu, tak na filmovou a divadelní podívanou. Pro "brnology" je určena nová publikace o městských symbolech aneb pečetích, znacích a vlajkách Brna a jeho městských částí, s jejímž autorem Petrem Houzarem přinášíme rozhovor.

Kromě něj v tomto prosincovém čísle naleznete také exkluzivní rozhovor s populární písničkářkou a skladatelkou Radůzou, během jehož čtení zjistíte, jak inspirativní osobností tato zpěvačka je. Pokud zatoužíte vyzkoušet něco originálního, přečtěte si o projektu Šáruš History Fashion, který nabízí focení v kostýmech ve stylu 18. století. Vtělte se do rokokových dam a kavalírů a užijte si například piknik na zámku!

A pokud dostanete chuť na ryze současnou kávu či drink, můžete směle zavítat do nového podniku Vyšší princip, který pro vás vyzkoušela naše stálá redaktorka a kávová specialistka Kačka Bilíková.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Michael Třeštík
Umění vnímat umění pro děti a rodiče
Motto
Kniha je určena těm, kteří si chtějí s dětmi povídat o výtvarném umění. Naučit je dívat se na obrazy a sochy bezprostředně, bez přehnaného respektu i strachu z neporozumění. Aby si z každého setkání s výtvarným dílem dítě odneslo to, co si odnést může a dovede. Není důležité, aby hned vědělo, kdo a kdy daný obraz namaloval, je důležité, aby vědělo, proč je třeba zvláštně rozmazaný. Kniha je průpravou ke zdravému vztahu k umění.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+