Time out

Zveřejněno dne 5. 11. 2019
Eko-hudební festival v Otevřené zahradě
Přijďte podpořit věc, která má smysl, a užít si den plný úžasných zážitků mezi srdečnými lidmi v krásné atmosféře Otevřené zahrady, nacházející se přímo v centru Brna. Chladného počasí se tentokrát děsit nemusíte, protože akce bude převážně ve vnitřních prostorách.

Eko-hudební festival je dobročinná akce, pořádaná jako maturitní projekt studentky Střední školy uměleckomanažerské Sabiny Trněné. Festival se uskuteční v pátek 8. listopadu 2019 v Otevřené zahradě v Brně. Probíhat bude od 10.00 do 19.00. Na návštěvníky čekají poutavé přednášky, workshopy a výborné kapely. Nebude chybět ani program pro děti a veganské občerstvení, které na projektu zajistí vítězka veggie soutěže Regina Matušková.

Svou účastí podpoříte Nadaci Partnerství, které poputuje výtěžek. Díky takovýmto darům se ročně věnují desítky milionů korun na stovky environmentálních projektů. Můžete se těšit například na přednášku o ochraně přírody či o veganství nebo na workshop Druhý život T-shirt.

Mezi kapely a hudebníky se rozhodla zapojit známá rocková kapela Gazdina Roba nebo frontman populárních Ghost of you, Tom Novo.

Podrobnější informace o festivalu naleznete na facebookové události Eko-hudební festival Brno.

Eko-hudební festival Brno 2019
Otevřená zahrada
8. listopadu 2019


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Rob Grant, Doug Naylor
Červený trpaslík - Omnibus
Argo
Rob Grant a Doug Naylor, britští autoři kultovního humoristického sci-fi díla, zfilmovaného jako mnohadílný sitcom televizní BBC a v této podobě notoricky známého i u nás, nám představují své hrdiny, neohroženě se řítící vesmírem: Listera, posledního žijícího člověka, Rimmera, hologram, jenž kdysi býval člověkem a ponechal si všechny jeho odpudivé vlastnosti, Hollyho, senilní palubní počítač s IQ 6000, Krytona, popleteného mechanoida, a Kocoura, marnivého mutanta vyvinutého z kočky domácí. V jedné jediné knize nyní vycházejí všechny čtyři romány plné dobrodružství té nejztřeštěnější vesmírné posádky, jakou si jen dokážete představit.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+