Hudba

Zveřejněno dne 9. 10. 2019
Jesus Christ Superstar? Předvánoční koncert roku!
Unikátní koncertní verze muzikálu Jesus Christ Superstar za doprovodu symfonického orchestru pod taktovkou Oty Balageho, v legendární sestavě v čele Kamilem Střihavkou, Danem Bártou a Bárou Basikovou. Velká hala Vodova zažije 30. listopadu 2019 hudební událost, na niž se bude ještě dlouho vzpomínat.Muzikál autorského dua Andrew Loyd Webber a Thomas Rice, přebásněný Michalem Prostějovským, zůstává i po letech v našich srdcích jako to zřejmě vůbec nejlepší, co po roce 1989 zaznamenala česká muzikálová scéna. Zdá se až neuvěřitelné, že od jeho pražské premiéry uběhlo již celé čtvrt století. Muzikál, který symbolizoval ve své době začátek znovunabyté svobody, proto tímto koncertním provedením a v původní nejsilnější sestavě uvádíme jako hold sametové revoluci a věříme, že nám i po letech dá novou naději do lepších zítřků a zároveň připomene, že slovo svoboda není ani dnes samozřejmost a je třeba za ni bojovat.

Sobotní termín 30. listopadu 2019 pak symbolicky zahájí adventní období, a proto představení vřele doporučujeme i jako sváteční událost, kterou společně zahájíme atmosféru adventu a blížících se Vánoc.

Přijďte se přesvědčit, že výkony všech účinkujících a orchestru pod zkušenou taktovkou Oty Balageho po letech neztratily nic na své dokonalosti a muzikál na své nadčasovosti a aktuálnosti.

Představení k 30. výročí sametové revoluce bude navíc vůbec jediným v České republice!

Jesus Christ Superstar
Velká hala Vodova
30. listopadu 2019 od 20.00
www.semilasso.cz

PR
Článek otištěn v Kult 10/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lenka Horňáková-Civade, Anne Delaflotte Mehdevi
Praha-Paříž, do vlastních rukou
Argo
Lenka žije ve Francii a Anne v Čechách. Lenka je Češka a Anne Francouzka. Ačkoliv by se zdálo, že si tyto dvě evropské kultury musí být blízké a život v jedné či druhé zemi dost podobný, každodenní potýkání se s realitou svědčí o naprostém opaku. Překvapení, pobavení i naštvání jsou málem na denním pořádku, rozdílné vnímání toho, co je nebo není správné, co je nebo není normální a co je nebo není přijatelné, může život pořádně zamotat. Přítelkyně, která prožívá více méně to samé, ale v „mé“ vlasti, je tedy ta pravá osoba, která může leccos vysvětlit, ale hlavně všechno pochopit. S notnou dávkou humoru a za pomoci kamarádčiných dopisů se s novým domovem lze sžít mnohem snáz.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+