Time out

Zveřejněno dne 10. 9. 2019
Senior Point – aktivity pro seniory
Oslavte s námi Dny seniorů. I po prázdninách pokračujeme v seniorských aktivitách, které probíhají pravidelně každé úterý od 9.30 do 12.00 převážně na zadním nádvoří v zahradách Augustinianského opatství v Brně na Mendlově náměstí.Senior Pointy jsou místem, kde se na vás od pondělí do pátku od 8.00 do 17.00 těší školená obsluha, která Vám pomůže najít potřebné informace například o sociální oblasti, prevenci, bezpečnosti. Nabízí klidné a přátelské prostředí, možnost registrace do slevové sítě Senior pas, přístup k PC a internetu, volnočasové aktivity a bezplatné sociálně-právní poradenství. Široká škála různě tematicky zaměřených přednášek, besed a tvořivých dílen, cílená pro seniory a osoby nad 55 let, jistě zaujme mnohé z vás. Některé aktivity jsou realizovány mezigeneračně pro seniory a jejich vnoučata.

Aktivity září 2019:
3. září Petanque v zahradách
10. září Komentovaná procházka Lužánkami s prohlídkou vily Löw-Beer
17. září Povídání o Alzheimerově chorobě
24. září Povídání o léčivém konopí s Tomášem Horáčkem

Možnost přihlásit se a více o akcích najdete na Senior Pointu, tel. 543212870 nebo našem FB. Aktivity se stále doplňují, takže sledujte aktuální dění na webu a FB.


Redakce
Článek otištěn v Kult 09/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Robert Fulghum
Opravdová láska. Příběhy Roberta Fulghuma a jeho čtenářů - audiokniha
Tympanum
Co je to opravdová láska? Při svém pátrání po odpovědi na tuto otázku posbíral autor mnoho příhod, které mu vyprávěli nebo sepsali přátelé a věrní čtenáři. Jejich příběhy vykreslují lásku v nejrozličnějších podobách. Může to být hluboký cit, který přestojí veškeré nástrahy života a dožije se pětasedmdesátiletého výročí svatby, stejně jako letmé gesto, jedno slovo, hluboké přátelství bez očekávání nebo oční kontakt dvou cizích lidí. Láska má mnoho nečekaných podob a Robert Fulghum se svými čtenáři od toho nejmladšího, osmiletého, až po nejstaršího, osmadevadesátiletého, odhaluje, že každá z nich je opravdová.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+