Time out

Zveřejněno dne 4. 8. 2019
Herní kvíz – Kingdom Come: Deliverance
Přijďte se 8. srpna 2019 do Mincmistrovského sklepa blýsknout svými znalostmi středověkého Posázaví a života kovářova syna Jindry. Kvíz bude doplněn například povídáním o vytváření bojového systému hry. Celá akce začíná v 17.00, vstupné na přednášky je zdarma, na kvíz 50 Kč.Středověká videohra Kingdom Come: Deliverance patří mezi největší české herní projekty všech dob. Svým rozpočtem a velkým mezinárodním úspěchem zastínila i většinu českých filmů posledních let. Náročnou tvorbu této hry a její unikátní vizuální stránku představuje nově vycházející kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance. K této příležitosti jsme si pro vás nachystali ve spolupráci s Xzone.cz a festivalem Gamer Pie tematický kvízový večer v netradičním prostoru Mincmistrovského sklepa.

Můžete se těšit na povídání o vzniku knihy a spolupráci s Warhorse Studios. Ukázku bojového umění od Roberta Waschky (Dům rytířských ctností), který se podílel na tvorbě realistického soubojového systému ve hře. A samozřejmě na zlatý hřeb večera. Velký Kingdom Come herní kvíz o ceny. Sestavte tým o maximálním počtu pěti lidí, vyberte mu nějaké skvělé hrdinské jméno a dorazte!

Program:

od 17.00 je možné si za 30 Kč nechat vyrazit pamětní minci z Mincmistrovského sklepa
od 17.15 povídání o vzniku knihy a spolupráci s Warhorse Studios
od 18.00 povídání o tvorbě soubojového systému a ukázka bojového umění ze hry od Roberta Waschky (Dům rytířských ctností)
od 19.00 Herní kvíz o ceny

Herní kvíz #2 – Kingdom Come: Deliverance
Mincmistrovský sklep, Dominikánská 196/1
8. srpna 2019
www.ticbrno.cz

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Novinky:
Adam Hudek (ed.)
Čechoslovakismus
Nakladatelství Lidové noviny
Čechoslovakismus patří mezi nejspornější pojmy českých a slovenských dějin. Byl-li jedněmi vnímán jako snaha o prosazení české nadvlády na Slovensku, pro jiné představoval symbol zápasu o republiku a státně-politickou existenci v meziválečném období. Autoři a autorky knihy zbavují čechoslovakismus jeho emocionálních nánosů a pojímají jej jako důležitý koncept, jehož proměny a kulturně-politické souvislosti sledují od poloviny 19. století až po rozpad Československa v roce 1993. Publikace předních českých a slovenských historiků a historiček je určena nejen pro odborné publikum, ale i širší veřejnosti, zejména novinářům, učitelům či pracovníkům diplomatického sboru.
Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+