Hudba

Zveřejněno dne 4. 6. 2019
Bacha na Mozarta! již v prodeji
Když klasiku, tak léty ověřenou, neboť ta je sázkou na jistotu. Když léty ověřenou, tak 1. jakosti a provedenou na dobové nástroje. Hned 8 kouzelných večerů nabízí v cyklu Bacha na Mozarta! orchestr, sbor a sólisté Czech Ensemble Baroque pod vedením charismatického Romana Válka. Barokní a klasicistní hudbou vás na koncertech provedou osobně Bach a Mozart. Všech 8 koncertů v předprodeji již od 750 Kč.Světová premiéra i známý klasicistní "hit", Mozartovo Requiem. Mystika i barokní módní přehlídka. Oblíbené předvánoční naladění v "brněnském Musikverein" i Stabat Mater třikrát jinak. Čistě vokální koncert a zakončení s Bachem, nej… skladatelem baroka. To je ve zkratce 8. sezona oblíbeného brněnského cyklu barokní a klasicistní hudby, který sice začíná až 18. září 2019, ale již nyní je v prodeji za výhodné vstupné.

Pozoruhodná jsou místa, kde se koncerty konají (Besední dům, kostel sv. Michala, katedrála sv. Petra a Pavla) i to, že akcemi vás provedou mistři Bach a Mozart, kteří vše pohotově glosují. A pozor – letos přijde dokonce paní Bachová a povypráví o soužití s mistrem!

Bacha na Mozarta! 2019
Brno
18. září 2019 – 16. června 2020
www.bachanamozarta.cz 

Redakce
Článek otištěn v Kult 06/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lukáš Hejlík
365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka
Došel karamel
Herec Lukáš Hejlík se věnuje blogu Gastromapy už 6 let! Objíždí české luhy a moravské háje a každý den přináší jeden tip na místo, kde se lidé můžou dobře najíst, napít, dát si skvělou kávu nebo něco sladkého. Za ty roky projedl přes milion a půl, navštívil skoro půl druhého tisíce podniků, a tak bylo na čase to posunout dál. Nejdřív vznikla appka a teď i knížka Gastromapy. Jmenuje se 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka, a to hned z několika důvodů – dělal ji 365 dní, má 365 stran, ale především přináší 365 tipů. Kniha má 31 kapitol, jedna vás vezme s sebou na výlet po Česku, další vás zavede na přísnou snídani, na rychlý oběd, na jídlo z foodtrucku nebo za tím největším zážitkem! Ukáže vám místa, kde byste rozhodně žádný skvělý podnik nečekali. Nebo vás nechá proletět se po těch nejlepších kuchyních světa.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+