Time out

program veletrhu cestování, soutěž o zájezd na Srí Lanku, léto 2015 dovolená katalog, nejlevnější dovolená

Zveřejněno dne 5. 1. 2015
Veletrhy cestovního ruchu plné zážitků
V polovině ledna proběhnou na brněnském výstavišti tradiční veletrhy cestovního ruchu GO a REGIONTOUR, kde na návštěvníky čeká pestrá nabídka zájezdů, výletních cílů, ale také nejrůznějších zážitků od adrenalinových sportů až po ochutnávky gastronomických specialit.

Hlavním tématem bude opět Aktivní dovolená, a to v nejrůznějších podobách. Početnou cílovou skupinu cykloturistů osloví Cyklistická vesnička s informačními materiály o cyklotrasách, cyklostezkách a doprovodných službách. V nabídce aktivní dovolené samozřejmě má své pevné místo také pěší turistika, lázeňství, wellness, přehlídka golfových resortů a skiareálů.

V rámci veletrhů se uskuteční 3. ročník festivalu RegFoodFest, který pozve do světa lákavých chutí. Velký prostor bude věnován také prezentaci pivovarů. Nabídku doplní regionální potraviny a projekty Vína z Čech a Moravy a Svět kávy. Pro všechny návštěvníky je letos připravena soutěž o zájezd s CK Livingstone na ostrov slonů, čaje a koření Srí Lanku pro dvě osoby. Bez letenky se lze s touto destinací seznámit na festivalu GO KAMERA, který už poosmnácté nabídne zcela nevšední cestovatelské zážitky. Koná se po celé čtyři veletržní dny v Kongresovém centru brněnského výstaviště.

Veletrhy GO a REGIONTOUR proběhnou v termínu od 15. do 18. ledna 2015 (první den je vyhrazen odborným návštěvníkům). Zakupte vstupenku on-line na etickets.bvv.cz, ušetříte čas i peníze! Více informací naleznete na www.regiontour.cz.


PR
Článek otištěn v Kult 01/15
 Přidejte k článku první komentář >> 
program veletrhu cestování, soutěž o zájezd na Srí Lanku, léto 2015 dovolená katalog, nejlevnější dovolená
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Petr Borkovec
Věci, které ztrácíme
Meandr
Ty jednou někde necháš vlastní hlavu! Minule klíče, včera šála – a teď sluchátka! Na co prosím tě myslíš?“ Leporelo o věcech, které často ztrácíme. Které zapomínáme ve vlaku, ve škole, na plotě, v obchodě nebo kdovíkde. O věcech, s nimiž se už neshledáme...
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+