MEDIA HILL

nové číslo, recenze, rozhovory, kritiky, programy, tipy, rady, návody,

Zveřejněno dne 30. 11. 2011
Prosincové číslo magazínu kult. s Robertem Fulghumem
Prosincový magazín kult. přináší rozhovor se známým a u nás velmi oblíbeným spisovatelem Robertem Fulghumem, článek o chystaném představení, ve kterém vystoupí francouzský herec Pierre Richard, nebo informace o koncertu virtuózního kytaristy Eduarda Fernándeze.

V Mlsné tužce tentokrát hodnotíme restauraci Na Švábce, která se snaží budit dojem klasického hostince, a zatím se jí to daří.

V prosincovém čísle časopisu kult. můžete také soutěžit, a to o lístky na představení Pokoj v Divadle Bolka Polívky, akci Vánoční cirkus, projekt ABBA the show 2012 nebo na Novoroční koncert s přípitkem.

Nechybí ani obvyklá dávka recenzí. Tentokrát přinášíme tři recenze na divadelní představení – Mrzáka Studia Marta, Výkřiky do tmy Činoherní scény Městského divadla Brno a Amazonii Buranteatru. Nenechali jsme si ujít ani tak velkou událost jako je vydání sólové desky Tonyi Graves nebo vydání románu Paganiniho smlouva Larse Keplera. A chystáte-li se v době předvánočního shonu do kina, můžete se nechat inspirovat recenzí Rumový deník je retro zrada.

Magazín freetime vyšel společně s dárky… jako součást magazínu kult. Ve freetimu nechybí programy, kde zjistíte, kam a kdy vyrazit za kulturou. V dárcích objevíte tipy na vánoční dárky a článek o vánočních trzích. V prosincovém čísle magazínu kult. se skrývá množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Lednové číslo magazínu kult. s přílohou vzdělání+
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 5. prosince 2011
Uzávěrka komerční inzerce: 16. prosince 2011
Datum vydání: 28. prosince 2011


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, recenze, rozhovory, kritiky, programy, tipy, rady, návody,
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Leopold Králík
Milovníci sportu aneb Smrt darebáka
Carpe Diem
Kniha Milovníci sportu aneb Smrt darebáka je první ze série detektivních příběhů se společným názvem Milovníci ze školského prostředí, které spojuje postava vyšetřovatele Dana Švédy. Tento hlavní hrdina připomíná s trochou nadsázky kultovní postavu detektiva Phila Marlowa z románů Raymonda Chandlera.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+