MEDIA HILL

nové číslo, inzerce, recenze, soutěže, kulturní program

Zveřejněno dne 3. 11. 2011
Listopadové číslo magazínu kult. s Ivanou Vaňkovou
Listopadový magazín kult. přináší zajímavý rozhovor s herečkou Městského divadla Ivanou Vaňkovou, článek o jazzovém festivalu Moravia Music Fest 2011 nebo o prvním ročníku ojedinělé akce s názvem Movieng Music 2011, která se zaměřuje na filmovou hudbu.

Mlsná tužka představuje a hodnotí nový podnik Leporelo+, který sídlí v Domě umění a potěší zejména řadou milých designových prvků. 
V říjnovém čísle Kultu můžete také soutěžit, a to o lístky na nové představení Městského divadla Jekyll a Hyde nebo snímek Režisérská apokalypsa, který se bude promítat v rámci festivalu Visions of light.

Listopadové číslo je také nabité recenzemi. Milovníky hudby jistě potěší recenze na nové album Lennyho Kravitze, kapely Midi lidi nebo Tomáše Dvořáka, kterého můžete znát pod pseudonymem Floex. Filmový nadšenci si mohou přečíst recenzi na film Johnny English a ti, co rádi chodí do divadla, zas na představení Kouzelná noc a Letní den. A nakonec ty, co rádi po večerech usedají u knihy, může potěšit recenze na poslední knihu Davida Zábranského s názvem Edita Farkaš
Magazín freetime vyšel samostatně a nechybí v něm programy, jak jste zvyklí, ani tipy na akce.

V listopadovém Kultu najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Prosincové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 7. listopadu 2011
Uzávěrka komerční inzerce: 15. listopadu 2011
Datum vydání: 25. listopadu 2011


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, inzerce, recenze, soutěže, kulturní program
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+