MEDIA HILL

Zveřejněno dne 2. 10. 2011
Říjnové číslo magazínu kult. s Čankišou
Říjnový kult. přináší do přicházejícího podzimu spoustu tipů a inspirace. V rozhovoru se zpěvákem kapely Čankišou Karlem Heřmanem se dočtete zajímavosti o kapele a především o novém albu Faÿt, o které se soutěží na webu kultu. Vydáte se na několik zajímavých akcí - na Festival Milujeme stromy, na koncert Czech Virtuosi nebo na Fashion show.

Naše Mlsná tužka vás tentokrát dovede do přízemí historicky cenné budovy Husova sboru, chrámu československé církve husitské, kde najdeme café restaurant Avia. Podnik nespoléhá pouze na svou architektonickou slávu, ale buduje také tu gastronomickou. A to se mu daří skvěle.

V říjnovém čísle kultu můžete také soutěžit, a to o lístky na představení slavného cirku La Putyka inspirovaného hospodským prostředím, o lístky na koncert Daniela Landy či na večer udílení Poct festivalu …příští vlna/next wave… nebo na koncert uskupení The Australian Pink Floyd Show. Specialitou jsou vstupenky do wellness centra Infinit, kde můžete dát odpočinout svému tělu. Nebojte se zkusit štěstí!

Odpočinout si můžete také u recenze na film Šéfové na zabití nebo u poslechu nového alba Attitude kapely United Flavour. Náročnější mohou pak navštívit divadelní představení Romance pro křídlovku či se pustit do souborného vydání Havlových her.

Součástí říjnového kultu je i magazín vzdělání+, ve kterém najdete zajímavý článek o studiu v zahraničí nebo tipy, kde se v Brně učit jazyky.
Magazín freetime vyšel samostatně a nechybí v něm programy ani tipy na akce.

V říjnovém kultu najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 6. října 2011
Uzávěrka komerční inzerce: 17. října 2011
Datum vydání: 25. října 2011

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+