MEDIA HILL

nové číslo časopisu kult,

Zveřejněno dne 3. 9. 2011
Říjnový kult. s duem DVA
Po prázdninách Brno opět ožívá. Zářijový magazín kult. bude ideálním průvodcem pro váš kulturní život během babího léta. V titulním rozhovoru s duem DVA se dozvíte, jak lze využít zvuky z kuchyně nebo štěkot jezevčíka. Folklor neexistujících národů i hudbu z neexistujících rádií už znají jejich posluchači po celé Evropě a i vy se můžete dočíst mnohé o jejich tvorbě.

Naše Mlsná tužka vás tentokrát dovede na staronové místo. Zrekonstruovaná Stopkova pivnice se opět stává centrem brněnského společenského života i gastronomie a vy s Kultem můžete soutěžit o poukázky na 500 Kč do tohoto skvostného zařízení.

S Kultem můžete soutěžit také o lístky na listopadový koncert skupiny Nazareth, říjnové vystoupení famózních Gipsy Kings nebo o lístky a orientální překvapení na festivalu Tales of Sahara. Mimo to máme již tradičně připraveny vstupenky do kina Lucerna. Nebojte se zkusit své štěstí!

Přichází doba vinobraní a vy si můžete vybrat, jestli se chcete vydat někam do vinařské oblasti, například na Pálavské vinobraní, nebo jen do Olympie, která se také na pár dní promění v someliérské centrum. Nejen vínem je však člověk živ. V Kultu si můžete přečíst recenzi na nový román Miloše Urbana s houbařskou tematikou či na nová alba českých kapel Tata Bojs a Koňaboj.

V zářijovém Kultu najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!


Jana Zapletalová
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo časopisu kult,
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+