MEDIA HILL

Matěj Ruppert, červen

Zveřejněno dne 27. 5. 2011
Červnový kult. s Matějem Ruppertem
V červnovém kultu najdete rozhovor se zpěvákem skupiny Monkey Business a hostem na koncertě znovuobnovené kapely Oceán Matějem Ruppertem. Dozvíte se v něm mimo jiné i o jeho rockovém projektu Neruda. Dále se věnujeme novému albu V čajové konvici brněnských Květů a desce Club Silencio punk-jazzové kapely První hoře.

Techničtěji založení lidé si v červnu v Brně přijdou na své. Na veletrhu Autosalon Brno totiž budou k vidění malá, velká, stará a nová auta na různé pohonné látky. Významným tématem letošního autosalónu je elektromobilita.

Samozřejmě máme i v tomto čísle připraveny soutěže o vstupenky na zajímavé akce. Jednou z nich je říjnový koncert famózní francouzské skupiny Gipsy Kings. Zajímavou akcí pro školáky bude jistě i Bongo festival, pohybově kulturní festival pro děti a rodiče, který proběhne v den vysvědčení v zábavním parku Bongo a jeho okolí. Do třetice všeho dobrého v červnovém čísle kultu najdete i soutěž na festival Hudbou pro UNICEF, výtěžek z něhož bude věnován na očkovací programy. Další soutěže naleznete v časopise kult. a na webu kult.cz/soutěže.


Jana Zapletalová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Matěj Ruppert, červen
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Leopold Králík
Milovníci sportu aneb Smrt darebáka
Carpe Diem
Kniha Milovníci sportu aneb Smrt darebáka je první ze série detektivních příběhů se společným názvem Milovníci ze školského prostředí, které spojuje postava vyšetřovatele Dana Švédy. Tento hlavní hrdina připomíná s trochou nadsázky kultovní postavu detektiva Phila Marlowa z románů Raymonda Chandlera.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+