MEDIA HILL

Hejlík, Budař, free time, Čenda hledá supertalent

Zveřejněno dne 25. 2. 2011
Březnový kult. s Lukášem Hejlíkem
Letošní třetí číslo magazínu kult. je skutečně obsáhlé a různorodé. Přináší hned tři rozhovory. Herec Lukáš Hejlík si povídal s koordinátorkou festivalu dokumentárních filmů Jeden svět Kateřinou Petrášovou o cyklu scénických čtení LiStOVáNí a o důležitosti dobrovolnické práce. Oba se shodují, že energii by člověk měl využívat pro dobré věci.

S hercem a zpěvákem Janem Budařem jsme se bavili jen tak o festivalech, hudbě a životě v Brně. A poslední je rozhovor s Honzou Dvořákem, vítězem soutěže Čenda hledá Super talent.

Březnové recenze jsou rozmanité jako samo kulturní dění a na své si tam přijdou všichni čtenáři. Finalista soutěže X Faktor Ondřej Ruml vydal nové album Proměna, Městské divadlo Brno uvádí rozvernou muzikálovou show Sugar, Julian Bell vydal přelomové dějiny umění Zrcadlo světa a C. C. Humphreys Drákulův fiktivní životopis Vlad. Film s mnoha nominacemi na Oscara Králova řeč bude mít za pár dní premiéru a blíží se také Mezinárodní stepařský festival Brno 2011. Naše Mlsná tužka za vás navštívila restauraci Bohéma v Janáčkově divadle a děti i jejich maminky se budou dobře bavit na veletrhu Prodítě.

Tipy na zajímavé akce a programy nejen brněnských kulturních institucí tentokrát nenajdete až na konci magazínu, ale uprostřed a v nové podobě. Přehledného programového průvodce free time si můžete z časopisu bez problémů vytrhnout a vložit do diáře, peněženky, žákovské knížky, kabelky, penálu, kufříku, náprsní kapsy, rozečtené knihy, pouzdra na laptop nebo prostě kamkoliv, kde jej budete mít po ruce.

Podobně jako v minulém čísle i tentokrát najdete v magazínu kult. stránku věnovanou pouze soutěžím. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát lístky do kina Lucerna, vstupenky na projekce festivalu Jeden svět, lístky na bubenické představení Yamato v Janáčkově divadle, na megakoncert Standy Hložka a Petra Kotvalda, na legendární Slade nebo na Wishbone Ash.


Jana Zapletalová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Hejlík, Budař, free time, Čenda hledá supertalent
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+