MEDIA HILL

lednový kult., anonce, Rudolf Švaříček, Američan, soutěže, recenze, hudba, film, výstavy, umění,

Zveřejněno dne 27. 12. 2010
Lednový kult. s Rudolfem Švaříčkem
Ledové lednové číslo přináší rozhovor s cestovatelem Rudolfem Švaříčkem, jak jinak než o dálkách a exotických zemích, ale také o domově. Pokud se necháte inspirovat a dáte si cestovatelská předsevzetí do nového roku, jistě vás zaujme článek o veletrzích Go a Regiontour, které se budou konat v polovině ledna na brněnském výstavišti.

Za kulturními zážitky se do vzdálených končin vydávat nemusíte. V recenzích na knihy Sejdeme se na hřbitově a PopCo se octnete ve světě literatury, mezi nájemné vrahy se dostanete s recenzí na film Američan, cestovat do minulosti můžete v Uměleckoprůmyslovém muzeu prostřednictvím obrazů Kamila Lhotáka a do krajiny dětství vás zavedou recenze na nové album 3B Bongo BonBoniéra a na nový muzikál Mary Poppins. Pokud po jakémkoli výletě dostanete hlad, můžete navštívit restauraci Deja vu, kde již před vámi byla naše Mlsná tužka. To samozřejmě není všechno, jako vždy máte na výběr z celé řady programů kulturních zařízení.

Novinkou je množství soutěží v rubrice Nenechejte si ujít!, v lednu můžete zasláním sms se správnou odpovědí na soutěžní otázku vyhrát vstupenky na pět různých akcí. Více se dozvíte na adrese www.kult.cz/divadlo-kino-hudba/souteze 
kult. do nového roku vstupuje s novou, elegantnější podobou. Věříme, že se vám tento design bude líbit.


Jana Zapletalová
 Přidejte k článku první komentář >> 
lednový kult., anonce, Rudolf Švaříček, Američan, soutěže, recenze, hudba, film, výstavy, umění,
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucy Kirkwoodová
Nebesa
Mahenovo divadlo
Anglický venkov uprostřed osmnáctého století, v malém městě se staví šibenice pro vražedkyni malé dívky. Ona vražedkyně tvrdí, že čeká dítě, což by znemožňovalo její popravu. Proto soud povolá dvanáct žen, dvanáct matek, aby rozhodly, zda je obviněná Sally skutečně v požehnaném stavu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+