Archiv časopisů (formát PDF)

Rok 2000 Rok 2001 Rok 2002 Rok 2003 Rok 2004 Rok 2005 Rok 2006 Rok 2007 Rok 2008 Rok 2009 Rok 2010 Rok 2011 Rok 2012 Rok 2013 Rok 2014 Rok 2015 Rok 2016

Lednový magazín kult. s Ondřejem Havelkou a Kasparem Zehnderem
Už tradičně vychází lednový magazín kult. ještě před Vánoci – i počítače, tiskařské stroje a Kutloch si přes svátky rádi vydechnou. Barva časopisu je tentokrát ohnivě červená, hřejivá. Perličkou tohoto čísla je rozhodně dvojrozhovor s pány Ondřejem Havelkou a Kasparem Zehnderem, kteří připravují Straussovu operetu Netopýr v Janáčkově divadle v Brně.
celý článek      01/10 2.8 MB
Únorový magazín kult. s Ivou Pazderkovou
Nové, únorové číslo magazínu kult. je ledově modré a přináší rozhovor s populární blondýnou, herečkou a komediantkou Ivou Pazderkovou. Její herecké kořeny se táhnou z Prahy, kde má angažmá v Divadle na Fidlovačce, až do Brna, kde před lety objevila divadelní prkna. V rozhovoru si s námi popovídala nejen Iva, ale také Blondýna!
celý článek      02/10 2.03 MB
Březnový magazín kult. s Danielem Dvořákem
V březnu můžete vlézt za kamna, a nebo se vydat do divadla, kina, na koncert nebo třeba na přednášku. Nové číslo magazínu kult. v jarně tyrkysovém balení vám napoví, kde to bude stát za prodlužujících se dní za to. Právě o divadle si s námi povídal Daniel Dvořák, ředitel Národního divadla Brno – začtěte se a nechejte se zlákat k návštěvě některého z představení!

celý článek      03/10 3.01 MB
Dubnový magazín kult. s Janou Koubkovou
Nové číslo magazínu kult. přináší hned dva rozhovory – první, titulní, s jazzovou královnou Janou Koubkovou, kterou budete mít možnost slyšet v rámci brněnského JazzFestu, a druhý s obchodní ředitelkou jihomoravského vinařství Sonberk, Vladimírou Mrázovou.
celý článek      04/10 10.81 MB
Květnový magazín kult. s Petrou Vajdovou
V májovém čísle magazínu kult. vám přinášíme rozhovor s herečkou Petrou Vajdovou, hvězdou brněnského HaDivadla, která se nám v rozhovoru svěřila mimo jiné s tím, že se hodlá vrátit zpátky na rodné Slovensko. Začtěte se, a pak se zajděte na Petru do HaDivadla podívat – třeba na představení Extáze.
celý článek      05/10 9.18 MB
Červnový magazín kult. 6/2010
V červnovém čísle magazínu kult. vám přinášíme hned dva rozhovory – jednak unikátní anketu mezi předními osobnostmi brněnského divadelního světa, ale také rozhovor s hercem Jaroslavem Duškem, který na začátku července do Brna přiveze oblíbené představení o toltécké moudrosti Čtyři dohody.
celý článek      06/10 10.65 MB
Prázdninový kult. s Ivanem Hlasem
Slunečně žlutá je barva letního dvojčísla magazínu kult., který přináší titulní rozhovor s muzikantem Ivanem Hlasem, jehož poznávacím znamením jsou jeho vlasy, brýle a především – hlas! Začtěte se do rozhovoru se stálicí české hudební scény!
celý článek      07/10 7.01 MB
Zářijový magazín kult. s Charlie Straight
Ve stylově vínové barvě přichází s končícími prázdninami i zářijové číslo magazínu kult., které přináší rozhovor s kapelou Charlie Straight, jejíž název si mnozí pamatují díky jejich trojitém úspěchu při letošním udělování cen Anděl. Za skupinu odpovídal charismatický frontman Albert Černý!
celý článek      09/10 7.29 MB
Říjnové číslo magazínu kult. s Josefem Buchtou
Podzim se nenápadně vplížil do města – červenají se šípky, jeřabiny i listoví stromů a červená se také titulní strana říjnového čísla magazínu kult. Najdete v něm rozhovor s trumpetistou, impresáriem, kapelníkem a manažerem Josefem Buchtou, který vás mimo jiné pozve na několik kvalitních podzimních hudebních událostí.
celý článek      10/10 5.49 MB
Listopadový kult. se Zuzanou Lapčíkovou
V pozitivně oranžovém listopadovém čísle magazínu kult. vám přinášíme rozhovor s cimbalistkou Zuzanou Lapčíkovou, která prožívá umělecky nabitý podzim – dokončuje své vánoční album, vystupuje v klubech i na festivalech, vyučuje hudební výchovu a věnuje se rodině. Začtěte se do povídání o cimbálu i bigbítu!
celý článek      11/10 3.44 MB
Prosincový kult. s Jiřím Knihou
S koncem listopadu je tu prosincové číslo magazínu kult., tentokrát tematicky posypané sněhovými vločkami. Na obálce i v titulním rozhovoru se vám představí herec Jiří Kniha, kterého můžete spatřit v Divadle Husa na provázku nebo v komické improvizační show Comedy Express (a v dalších projektech, ale o tom více v rozhovoru).
celý článek      12/10 5.37 MB
Jarní číslo magazínu menu? 1/2010
Hlavním tématem prvního letošního čísla magazínu menu? je japonská pochoutka sushi. Dozvíte se něco o jeho historii, způsobu přípravy a konzumace a doporučíme vám, kam si v Brně na sushi zajít. Vedle zajímavého čtení vám menu? přináší přehledné adresáře brněnských restaurací, kaváren a hotelů, se kterými se nikdy nespletete při výběru toho nejlepší místa pro přátelské nebo pracovní posezení.
celý článek      01/10 9.44 MB
Podzimní menu. 2/2010
Hlavním tématem druhého letošního čísla magazínu menu? je italská kuchyně. Začtěte se a nechte se unést chutěmi Apeninského poloostrova, které jsou tak pestré a různorodé jako jsou temperament jeho obyvatel a klima jeho jednotlivých oblastí.
celý článek      02/10 8.6 MB
Jarní číslo vzdělání 2/2010
V prvních únorových dnech vychází první letošní číslo magazínu vzdělání, které přináší i v hubených zimních časech zajímavé čtení. Jako obvykle je průvodce doplněn přehledným adresářem a nechybí ani soutěž!
celý článek      01/10 2.43 MB
Podzimní číslo magazínu vzdělání 2/2010
S prvními zářijovými dny je tu i nové, podzimní číslo magazínu vzdělání, který je plný zajímavého a praktického čtení. V rozhovoru blíže poznáte ex-ministra školství Ondřeje Lišku a v článcích se dozvíte třeba to, jak můžete sami sebe motivovat k úspěšnému zvládnutí cizího jazyka!
celý článek      02/10 2.67 MB
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+