Archiv časopisů (formát PDF)

Rok 2000 Rok 2001 Rok 2002 Rok 2003 Rok 2004 Rok 2005 Rok 2006 Rok 2007 Rok 2008 Rok 2009 Rok 2010 Rok 2011 Rok 2012 Rok 2013 Rok 2014 Rok 2015 Rok 2016

Lednový Kult s Miroslavem Zikmundem
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s cestovatelem a spisovatelem Miroslavem Zikmundem, s nímž si zaujatě povídal mladší brněnský kolega cestovatel Rudolf Švaříček. Pokud byste se chtěli se zmíněnými cestovateli potkat osobně, navštivte v lednu festival Go Kamera.
celý článek      01/09 5.43 MB
Únorový Kult s Janou Plodkovu
Nové číslo časopisu kult. přináší několik změn, které pomohou čtenářům v rychlé orientaci v časopise. Velkou změnu zaznamenala především programová část Kultu. Jednotlivé sekce jsou uvedeny stránkou tipů na různé akce a premiéry. Pokud vás v programové části něco zaujme, nemusíte už listovat na začátek časopisu, abyste si přečetli podrobnější informace. Máte je právě po ruce.
celý článek      02/09 4.45 MB
Březnový časopis kult. s Pavlem Šporclem
V březnovém, černo-žlutém časopisu kult. si přečtěte rozhovor s houslistou Pavlem Šporclem. Sice už šátky tolik nenosí, ale stále je sympaticky provokativní a čeří stojaté vody klasické hudby. Jeho poslední projekt, deska Gipsy Way, kterou natočil s kapelou Romano stilo, byla během dvou měsíců Zlatá.
celý článek      03/09 5.44 MB
Dubnový časopis kult. s Hanou Holišovu
Do dubnového čísla časopisu kult., tentokrát v růžovém kabátě, jsme oslovili na rozhovor Evitu, tedy Hanu Holišovou z Městského divadla Brno. Zve nás všechny na zajímavý hudební zážitek a její blond paruka prý také stojí za to.
celý článek      04/09 7.49 MB
Květnový časopis kult. s Pavlem Liškou
Obálce květnového čísla jsme tentokrát dali trochu alternativní a retro nádech, ale uvnitř najdete právě ty klasické rubriky, na které jste zvyklí. Především rozhovor – tentokrát s Pavlem Liškou, kterého jsme oslovili stejně jako před deseti lety, kdy časopis kult. začínal.
celý článek      05/09 5.47 MB
Červnový časopis kult. s Yvonne Sanchez
Borůvková modrá je barva červnového časopisu kult. a sluší i Yvonne Sanchez. V rozhovoru s ní se dozvíte, jak je to s jejími zamotanými kořeny a odkud se bere melancholie na její poslední, autorské desce My Garden. Yvonne Sanchez vystoupí v pátek 12. června 2009 v Kyjově na festivalu Concentus Moraviae.
celý článek      06/09 7.34 MB
Prázdninový kult. s Tomášem Klusem
Na letní obálku prázdninového dvojčísla jsme zvolili cihlově červenou barvu, takže časopis s Tomášem Klusem prostě nepřehlédnete. A je to dobře, protože vám neunikne rozhovor s tímto mladým folkařem, který je tak upřímně romantický, že mu to uvěří i ten největší cynik a ještě mu za to bude vděčný.
celý článek      07/09 8.33 MB
Zářijový magazín kult. s Janem Přeučilem
S končícími prázdninami přichází zářijové číslo magazínu kult., který se tentokrát oděl do fialové. Jeho tváří je herecká star Jan Přeučil, který se vám svěří se svým náhledem na život a i na filmovou sérii Harry Potter, v jejíž české verzi dabuje zapšklého školníka Filche. 
celý článek      09/09 7.55 MB
Říjnový magazín kult. s Vypsanou fixou
Nejnovější číslo magazínu kult. přináší rozhovor s Vypsanou fixou, kapelou, která na chvíli zmizela v temnotě britského studia, aby se domů vrátila s pěkně vypečeným albem nazvaným Klenot. Na otázky odpovídá frontman kapely Márdi – začtěte se! Mlsná tužka vás tentokrát zavede do exotického Japonska – pan Griebe totiž navštívil Koishi restaurant, podnik zaměřený na sushi a ryby.
celý článek      10/09 10.55 MB
Listopadový magazín kult. 11/2009
Listopadové číslo magazínu kult. je tady a s ním i spousta dobrého čtení, soutěží a přehledných programů, které vám usnadní výběr v bohaté kulturní nabídce brněnských zařízení! Brněnská rodačka Hana Robinson se nám v něm svěřila, jak se jí spolupracovalo s Michalem Horáčkem na albu Ohrožený druh.
celý článek      11/09 6.7 MB
Prosincový magazín kult. s Dušanem Vitázkem
Prosincové vydání magazínu kult. má barvu zelenou – barvu vánočního stromečku nebo vyhlídky na zatím vzdálené jaro. Hned v úvodu vás potěšíme rozhovorem s Dušanem Vitázkem, který si prozpíval cestu ze slovenského Trenčína až na prkna Městského divadla Brno, kde si jeho talentu můžete užít v hlavních rolích slavných muzikálů.
celý článek      12/09 4.42 MB
Jarní číslo menu? 1/09
Nenechte si ujít první číslo časopisu menu? v tomto roce! Objevíte v něm nový Adresář restaurací a hotelů, ve kterém najdete základní informace nejen o restauracích a hotelech, ale i o kavárnách, barech a dalších gastro provozovnách. Adresář v tomto čísle není rozsáhlý, ale zato je přehledný a bohatý na informace a věříme, že se v dalších číslech bude rozrůstat.
celý článek      01/09 5.04 MB
Podzimní vydání menu? 02/09
S prvními opravdu chladnými dny přichází i podzimní vydání magazínu menu?, průvodce brněnskými restauracemi, hotely i kavárnami. Jeho součástí je kromě mnoha zajímavých článků také Adresář s přehlednou mapou, díky kterému budete vždycky vědět, kam se vydat za speciálním gastronomickým zážitkem!
celý článek      02/09 8.02 MB
Jarní číslo Vzdělání 1/09
První letošní číslo časopisu vzdělání vás v úvodním článku zavede do konverzačního jazykového kurzu. Nejste si jisti, jak má takový kurz přesně vypadat? A máte dát přednost českému lektorovi, nebo rodilému mluvčímu? Právě máte příležitost najít odpověď na všechny tyto otázky.
celý článek      01/09 4.49 MB
Letní číslo časopisu Vzdělání 2/2009
V druhém letošním čísle časopisu vzdělání jsme se v hlavním článku zaměřili na to, jak dosáhnout pocitu naplnění, osobní spokojenosti i spokojenosti ve vztazích a lepších výsledků nejen v práci. V článku Koučovat a být koučován se dozvíte, co se skrývá pod pojmem koučink i odkud se vzal, ale především co všechno musí umět firmy, které se jím zabývají, a jak si správně takovou firmu vybrat.
celý článek      02/09 4.56 MB
Podzimní číslo magazínu Vzdělání 3/2009
Se začátkem nového školního roku přichází i nové číslo magazínu Vzdělání, které je tentokrát nabité praktickými články šitými na míru začátku školního roku i novým studijním a pracovním ambicím.
celý článek      03/09 7.41 MB
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Joanne K. Rowlingová
Vánoční prasátko
Albatros Media
Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+