Archiv časopisů (formát PDF)

Rok 2000 Rok 2001 Rok 2002 Rok 2003 Rok 2004 Rok 2005 Rok 2006 Rok 2007 Rok 2008 Rok 2009 Rok 2010 Rok 2011 Rok 2012 Rok 2013 Rok 2014 Rok 2015 Rok 2016

Lednový Kult s Bárou Seidlovou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s filmovou, televizní a divadelní herečkou Barborou Seidlovou, která se nyní věnuje zejména autorskému divadlu Maléhry se stálou scénou v brněnském Divadle Bolka Polívky.
celý článek      01/08 2.39 MB
Únorový Kult s přílohou o cestování
Titulní stranu nového čísla časopisu Kult zdobí cembalistka a docentka JAMU Barbara Maria Willi, s níž o pár stránek dále najdete zajímavý rozhovor o hudbě, starých hudebních nástrojích, baroku a také trochu o svobodě.
celý článek      02/08 3.7 MB
Březnový Kult s přílohou o módě
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s oblíbeným a velice vytíženým hercem Pavlem Liškou. V druhé polovině března do kin přijde film Venkovský učitel, v němž si zahrál titulní roli, takže řeč bude hlavně o filmu, ale také o divadle, rodině a dětech.
celý článek      03/08 3.22 MB
100. číslo časopisu Kult
Dubnové vydání časopisu Kult je již stým číslem a zároveň otevírá desátý ročník tohoto oblíbeného kulturního měsíčníku. Výjimečné číslo si zaslouží výjimečný obsah, takže se můžete těšit na mnohá překvapení.
celý článek      04/08 5.34 MB
Květnový Kult s filmem U mě dobrý
Nové číslo časopisu Kult přináší hned dva rozhovory s oblíbenými českými herci – Bolkem Polívkou a Josefem Somrem. V květnu jde totiž do kin nová komedie z dílny Hřebejk, Šabach, Jarchovský nazvaná U mě dobrý, v níž si zahráli oba zmiňovaní pánové.
celý článek      05/08 6.49 MB
Červnový Kult s Míšou Salačovou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s miss a profesionální dýdžejkou Michaelou Salačovou. Míša mimo jiné působí jako PR manažerka velké taneční akce Apokalypsa, jejíž další pokračování se uskuteční právě v červnu.
celý článek      06/08 7.57 MB
Prázdninový Kult s Gipsy.cz
Nové číslo časopisu Kult přináší velmi originální rozhovor Radkem Bangou a Vojtou Lavičkou z kapely Gipsy.cz. Kapela začátkem června vydala nové album a o prázdninách je jistě zastihnete na mnoha letních festivalech.
celý článek      07/08 3.28 MB
Zářijový Kult s kapelou All X
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s brněnskou kapelou All X, která se velmi úspěšně zúčastnila soutěže X Factor. Pánové z kapely vystudovali JAMU a potkali se v Městském divadle Brno, kde všichni účinkují.
celý článek      09/08 4.76 MB
Říjnový časopis Kult s Annou K
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor se zpěvačkou Annou K., která se po svém prvním americkém turné vydá také na česká pódia. A zastávku udělá samozřejmě také v brněnském Semilasse.
celý článek      10/08 5.62 MB
Listopadový Kult s Evou Vrbkovou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s brněnskou herečkou a také zpěvačkou Evou Vrbkovou. Kromě působení v mnoha představeních domovského Divadla Husa na provázku se věnuje také hudbě a nevyhýbá se ani filmovému plátnu – debutovala rolí Dany ve filmu Pravidla lži.
celý článek      11/08 6.14 MB
Prosincový Kult s Janem Antonínem Duchoslavem
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s hercem Janem Antonínem Duchoslavem, který tak nezapomenutelně ztvárnil roli Vikyho Cabadaje ve filmu Sněženky a machři. Nyní se do své role vrací ve filmu Sněženky a machři po 25 letech.
celý článek      12/08 5.68 MB
Jarní číslo Menu 1/08
Začátkem března vychází letošní druhé číslo časopisu Menu – průvodce restauracemi a hotely. Hlavním tématem nového čísla je nápoj, který známe všichni, a přesto o něm určitě nevíme všechno. Přiblížíme vám tajemství a kouzlo čaje. Kromě toho se dočtete také o čajovnách a specializovaných prodejnách čaje.
celý článek      01/08 4.61 MB
Podzimní menu
Úvodním tématem tohoto čísla je zdravá výživa a biopotraviny, které se stávají stále oblíbenějšími a vyhledávanějšími. Dokonce už i Češi si totiž zvykají jíst zdravě.
celý článek      02/08 6.54 MB
Jarní číslo Vzdělání 1/08
Začátkem února vyšlo další číslo časopisu Vzdělání – průvodce vzděláváním v Brně. Jedním z hlavních témat nového čísla jsou večerní jazykové kurzy. V článku se mimo jiné dozvíte, pro koho jsou tyto kurzy vhodné, jaké jsou jejich výhody a nevýhody, které jazyky se takto můžete v Brně naučit a ještě mnoho dalších důležitých informací.
celý článek      01/08 3.65 MB
Letní číslo Vzdělání 2/08
Letošní druhé číslo časopisu Vzdělání vás v úvodním článku seznámí s nejrůznějšími metodami výuky cizích jazyků. Pokud také patříte mezi věčné začátečníky a myslíte si, že nemáte na jazyky hlavu, zkuste zvolit jinou metodu výuky a možná uspějete.
celý článek      02/08 3.39 MB
Podzimní číslo Vzdělání
Letošní třetí číslo časopisu Vzdělání vás v úvodním článku seznámí s firemními outdoorovými programy, které získávají stále na větší oblibě. Jsou pouze záležitostí módy, nebo jde o budoucnost vzdělávání?
celý článek      03/08 3.87 MB
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jan Procházka
Kočár do Vídně
Národní divadlo Brno
Film Kočár do Vídně režiséra Karla Kachyni je dodnes považován za jeden z přelomů kinematografie šedesátých let, a to zejména díky originálnímu převedení stejnojmenné novely Jana Procházky a ojedinělé hudbě Jana Nováka. Komorní psychologické drama o strachu, nenávisti a lásce na konci druhé světové války zůstává i dnes univerzálním poselstvím o relativizaci základních lidských hodnot.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+