Archiv časopisů (formát PDF)

Rok 2000 Rok 2001 Rok 2002 Rok 2003 Rok 2004 Rok 2005 Rok 2006 Rok 2007 Rok 2008 Rok 2009 Rok 2010 Rok 2011 Rok 2012 Rok 2013 Rok 2014 Rok 2015 Rok 2016

Lednový Kult se speciální přílohou
Nové vydání časopisu Kult obsahuje speciální přílohu vytvořenou ve spolupráci s Turistickým informačním centrem města Brna. Jedná se o jedinečný a praktický přehled kulturních a společenských akcí na rok 2007. Příloha je do časopisu vložena, takže ji můžete samostatně využívat během celého nadcházejícího roku.
celý článek      01/07 2.4 MB
Únorový Kult s Ondřejem Brouskem
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s osobitým hercem, skladatelem a hudebníkem Ondřejem Brouskem, který v únoru vystoupí v Brně na speciálním společném koncertě kapel Monkey Business a Gulo Čar.
celý článek      02/07 3.72 MB
Březnový Kult s Helenou Třeštíkovou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s režisérkou Helenou Třeštíkovou, jejíž nový dokumentární film Marcela bude mít začátkem března premiéru. Helena Třeštíková vystudovala FAMU a od roku 1974 již natočila okolo padesáti dokumentárních filmů, většinou s tematikou mezilidských vztahů.
celý článek      03/07 4.32 MB
Dubnový Kult s Helenou Dvořákovou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s herečkou Helenou Dvořákovou, která byla letos za roli Lady Macbeth v Divadle U stolu nominována hned na dvě významná divadelní ocenění – Cenu Alfréda Radoka a Cenu Thálie. Řeč tedy byla hlavně o divadle, ale také o hereckých snech a touhách.
celý článek      04/07 4.87 MB
Květnový Kult s kapelou Kabát
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s Josefem Vojtkem, frontmanem známé a v současnosti velmi oblíbené kapely Kabát. Skupina nedávno zvítězila v historicky prvním národním kole mezinárodní soutěže Eurovize. V květnu navíc v rámci svého turné Corrida zavítají také do Brna.
celý článek      05/07 4.69 MB
Nabitý červnový Kult
Předprázdninové číslo časopisu Kult je opravdu pestré a bohaté. Hned v úvodu vás přivítáme rozhovorem se zpěvákem, tanečníkem, ale také operním režisérem Ondřejem Havelkou, který v červnu vystoupí se svým swingovým big-bandem Melody Makers v Boskovicích v rámci festivalu Concentus Moraviae.
celý článek      06/07 6.93 MB
Prázdninový Kult s Annou Polívkovou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s filmovou a divadelní herečkou Annou Polívkovou, která bude v červenci hostovat s Letními shakespearovskými slavnostmi na brněnském Špilberku. Po boku svého otce Bolka Polívky si zahraje v představení Kupec benátský.
celý článek      07/07 5.81 MB
Zářijový Kult s Tomášem Matonohou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s filmovým, televizním a divadelním hercem Tomášem Matonohou. Televizní diváci ho znají ze seriálu Rodinná pouta a brněnští divadelní fandové si ho jistě pamatují z Hadivadla. V září se Tomáš Matonoha blýskne v novém filmu režiséra Tomáše Vorla Gympl.
celý článek      09/07 3.75 MB
Listopadový Kult s Michalem Malátným
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor se zpěvákem a hercem Michalem Malátným, který působí v kapele Chinaski a zahrál si také v novém českém filmu Chyťte doktora. V listopadu s Chinaski zamíří v rámci velkolepého turné rovněž do brněnské haly Rondo.
celý článek      11/07 4.87 MB
Prosincový Kult s Josefem Poláškem
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s filmovým a divadelním hercem Josefem Poláškem, který si zahrál v nové české komedii Poslední plavky a také se připravuje na roli ve snímku František je děvkař.
celý článek      12/07 2.38 MB
Jarní Menu

Koncem března vyšlo letošní první číslo časopisu Menu – průvodce restauracemi a hotely. Jedním z hlavních témat nového čísla je tradiční český nápoj – pivo. Dozvíte se něco málo z historie i současnosti piva a pivovarnictví, ale také to, jaké speciální typy piva se u nás vyrábějí.

celý článek      01/07 3.61 MB
Podzimní Menu

Koncem září vychází letošní druhé číslo časopisu Menu – průvodce restauracemi a hotely. Hlavním tématem nového čísla je víno. Přiblížíme vám zejména netradiční a méně obvyklá vína, dočtete se o Beaujolais, ledových, slámových či tokajských vínech.

celý článek      02/07 3.99 MB
Jarní číslo Vzdělání
Začátkem února vyšlo další číslo časopisu Vzdělání – průvodce brněnskými jazykovými školami a vzdělávacími institucemi. Jedním z hlavních témat nového čísla jsou konverzační jazykové kurzy. Dozvíte se, pro koho jsou tyto kurzy určeny, jaké jsou jejich výhody a nevýhody a jaké jazyky se v těchto kurzech vyučují.
celý článek      01/07 2.67 MB
Letní číslo Vzdělání 2/07
Začátkem května vyšlo další číslo časopisu Vzdělání – průvodce brněnskými jazykovými školami a vzdělávacími institucemi. Jedním z hlavních témat nového čísla jsou pobytové jazykové kurzy v zahraničí.
celý článek      02/07 5.77 MB
Podzimní číslo Vzdělání 3/07 již vyšlo
Na konci srpna vyšlo další číslo časopisu Vzdělání – průvodce vzděláváním v Brně. Jedním z hlavních témat nového čísla jsou individuální jazykové kurzy. Dozvíte se, kdo pro koho jsou tyto kurzy určeny, jak jsou organizovány a jaké jsou jejich výhody a nevýhody.
celý článek      03/07 5.9 MB
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Joanne K. Rowlingová
Vánoční prasátko
Albatros Media
Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+