Archiv časopisů (formát PDF)

Rok 2000 Rok 2001 Rok 2002 Rok 2003 Rok 2004 Rok 2005 Rok 2006 Rok 2007 Rok 2008 Rok 2009 Rok 2010 Rok 2011 Rok 2012 Rok 2013 Rok 2014 Rok 2015 Rok 2016

Nový Kult pod stromeček
Lednové vydání časopisu KULT vychází již 22. prosince 2005, takže ho můžete přibalit k vánočním dárkům. Nové číslo vás přivítá rozhovorem s hudebníkem Ivem Viktorinem, známým především ze skupiny AG Flek. Ivo Viktorin vydal v roce 2005 své první sólové album, a to po 25 letech aktivního působení na hudební scéně. Povídali jsme si s ním nejen o novém albu, ale také o Praze, koncertech a závislosti na dobré kávě.
celý článek      01/06 1.56 MB
Únorový Kult s Romanem Vojtkem
Nové číslo časopisu KULT přináší rozhovor s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, který se v současnosti připravuje na roli v novém muzikálu Producenti. Nedávno také dokončil své sólové album, na kterém, jak sám říká, pracuje celý život. V únoru ho čeká moderování přímého přenosu finále soutěže Česká Miss. Roman Vojtek má prostě energie a vůle na rozdávání.
celý článek      02/06 1.74 MB
Březnový Kult s „drsným snowboarďákem“
Nové číslo časopisu KULT přináší rozhovor s hercem a zpěvákem Braňem Polákem, který vstoupil do podvědomí veřejnosti ve druhé polovině devadesátých let jako člen chlapecké skupiny A-TAK. Jako člen Městského divadla v Brně má za sebou řadu vystoupení v zahraničí s muzikálem West Side Story.
celý článek      03/06 1.77 MB
Dubnový Kult v novém kabátě

Spolu s příchodem jara k vám přichází časopis Kult s novým vzhledem. Přehledy kulturních akcí jsou nyní ještě přehlednější, takže vyhledávání v nich pro vás bude hračkou. Jednotlivé kulturní sekce zůstaly pro snadnou orientaci zachovány. V novém Kultu tedy naleznete oblíbené části: Rozhovor, Kina, Divadla, Galerie, Knihy, Hudba, Kluby, Fashion, Kulturní zařízení, Vzdělání a Menu.

celý článek      04/06 2.33 MB
Květnový Kult se Zdenou Herfortovou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s brněnskou herečkou Zdenou Herfortovou, která se věnuje nejen divadelnímu herectví, ale také televizním rolím, dabingu a rozhlasu. V současnosti je členkou Městského divadla Brno, hostuje však také v pražském Divadle Metro a v brněnském Divadle Bolka Polívky.
celý článek      05/06 1.94 MB
Červnový Kult s Buty
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s ostravskou kapelou Buty. Redaktorka Markéta Havelková hovořila se zpěvákem Radkem Pastrňákem a bubeníkem Richardem Kroczekem zejména o jejich novém albu „Votom“. Buty natočili novou desku po čtyřleté nahrávací pauze, takže bylo na co se ptát.
celý článek      06/06 2.57 MB
Prázdninový Kult s Vieweghem

Prázdninové dvojčíslo časopisu KULT přináší rozhovor s jedním z nejprodávanějších českých autorů Michaelem Vieweghem. Rozhovor s redaktorkou Markétou Havelkovou se točil zejména okolo jeho poslední knihy Báječný rok (Deník 2005).


celý článek      07/06 2.8 MB
Babí léto v Kultu
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor se zpěvačkou Gábou Al Dhábbou, finalistkou druhého ročníku Superstar. Gába před prázdninami vydala svůj debut Contra factum, takže si s ní redaktorka Markéta Havelková povídala nejen o zážitcích ze soutěže, ale také o novém albu.
celý článek      09/06 3.06 MB
Říjnový Kult s Kateřinou Holánovou

Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s herečkou Kateřinou Holánovou, kterou si většina lidí spojuje s postavou Olinky z filmu Nuda v Brně. Avšak jen několik zasvěcených ví, že Katka Holánová letos mimo jiné získala divadelní Cenu Thálie za roli Rebeky Westové v představení Rosmersholm (ND Brno).

celý článek      10/06 3.37 MB
Listopadové špásování s J.A.R.
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s populární kapelou J.A.R., která právě v listopadu zavítá v rámci svého turné k nové desce Armáda špásu také do Brna. Rozhovor vás utvrdí v tom, že skupina J.A.R. vyrostla na parodičnosti a dodnes z těchto základů bohatě těží.
celý článek      11/06 3.95 MB
Fotograf Jindřich Štreit v prosincovém Kultu
Prosincové vydání časopisu Kult přináší rozhovor se světoznámým fotografem Jindřichem Štreitem, který si před nedávnem převzal od prezidenta České republiky medaili Za zásluhy v oblasti kultury a umění. V současnosti vyučuje na Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě a také na Katedře fotografie FAMU.
celý článek      12/06 3.45 MB
Nové Menu?
Letošní první číslo časopisu Menu je věnováno rybám a mořským plodům. Dozvíte se, jak nakupovat, skladovat a upravovat sladkovodní i mořské ryby a plody moře. Doporučíme vám také vhodné víno k rybím specialitám.
celý článek      01/06 3.21 MB
Podzimní Menu
V září vyšlo další letošní číslo časopisu Menu – průvodce restauracemi a hotely. Jedním z hlavních témat nového čísla je catering. Dozvíte se, co to vlastně catering je, jaké služby cateringové společnosti nabízejí a pro koho jsou určeny.
celý článek      02/06 3.76 MB
Nové číslo Vzdělání
Koncem ledna vyšlo další číslo časopisu Vzdělání – průvodce brněnskými jazykovými školami a vzdělávacími institucemi. Jedním z hlavních témat nového čísla je studium a práce v cizině. Dozvíte se, jaké jsou možnosti studijních či pracovních pobytů v cizině, jaké musíte splnit podmínky, kolik vás to bude stát a na koho se obrátit.
celý článek      01/06 2.47 MB
Druhé letošní číslo Vzdělání
Začátkem května vyšlo další číslo časopisu Vzdělání – průvodce brněnskými jazykovými školami a vzdělávacími institucemi. Jedním z hlavních témat nového čísla je pomaturitní studium. Dozvíte se, jak zvolit vhodné a kvalitní intenzivní pomaturitní studium jazyka, díky němuž získáte mezinárodní certifikát.
celý článek      02/06 4.55 MB
Podzimní číslo Vzdělání
Koncem srpna vyšlo další číslo časopisu Vzdělání – průvodce brněnskými jazykovými školami a vzdělávacími institucemi. Jedním z hlavních témat nového čísla je srovnání individuálních a skupinových jazykových kurzů. Dozvíte se, jaké jsou výhody a nevýhody obou typů výuky.
celý článek      03/06 2.8 MB
Nový Fashion!
V prvním letošním čísle časopisu Fashion vám přinášíme téma věnované pánskému šatníku. Pokud vás zajímá, jak dosáhnout změny stylu, nenechte si ujít článek Dobře oblečený muž. Dále jsme vyzpovídali návrhářskou a manželskou dvojici – Radanu a Pavla Ivančicovi (Muset Fashion Design) , kteří na loňském srpnovém veletrhu Styl a Kabo získali prestižní ocenění Top Styl Designer.
celý článek      01/06 1.39 MB
Srpnový Fashion
V letošním druhém čísle časopisu Fashion vám přinášíme téma věnované oblečení na míru versus konfekce. Naše nová spolupracovnice Monika Herzigová zhodnotila výhody a nevýhody obou typů odívání a zároveň se investigativně vypravila zjistit, jak to v takovém krejčovském salonu chodí.
celý článek      02/06 1.8 MB
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+